USD
USD Amerikai dollár EUR Euro GBP Font sterling AUD Ausztrál dollár CAD Kanadai dollár BRL Brazil real CNY Kínai jüan CZK Cseh korona DKK Dán korona HKD Hongkongi dollár ILS Izraeli új sékel JPY Japán jen MYR Maláj ringgit NZD Új-zélandi dollár NOK Norvég korona PLN Lengyel złoty RON Román lej RUB Orosz rubel SAR Szaúdi riál SGD Szingapúri dollár ZAR Dél-afrikai rand KRW Dél-koreai von SEK Svéd korona CHF Svájci frank TRY Török líra UAH Ukrán hrivnya ARS Argentin peso THB Thai bát
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Cabo Frio House For 12 People Cabo Frio Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kapcsolat

Cabo Frio House For 12 People Villa

Foglalás
2026-10-22
2026-10-23

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

23

Cabo Frio House For 12 People Villa

 Wifi

Wi-Fi

 Ingyenes parkolás

Ingyenes parkoló

 Háziállat megengedett

Háziállat engedélyezett


Elérhetőséggel az olyan természeti látnivalókhoz, mint a nagyjából 4 km-re található Peró Beach, a Cabo Frio House For 12 People Villa úszómedencét is kínál.

A Beach-i kézműves piac nagyjából egy 15 perces autóútra, a Forte-part pedig autóval hozzávetőlegesen 20 méterre helyezkedik el a Cabo Frio városi nyaralótól. A szálláshely olyan vallási helyekhez is hozzáférést nyújt, mint a körülbelül 6 km-re lévő Cabo fioi Nagyboldogasszony Miasszonyunk-parókia.

Az erkélyt kínáló Cabo Frio House For 12 People Villa olyan modern felszerelésekkel is rendelkezik, mint a síkképernyős műholdas TV, tartózkodási élményének fokozása érdekében.

A Cabo Frio városi ingatlan vendégei a konyhában elkészíthetik saját ételeiket. A vendégek vacsorázhatnak az egy 18 perces sétára található Buteco Costa Do Sol vendégszeretetét élvezve.


Hotel felszereltsége

Áttekintés

  • Nemdohányzó
  • Wi-Fi
  • Ingyenes parkoló
  • Háziállat engedélyezett

Tevékenységek és relaxáció

  • Grillezési lehetőség

Szoba felszereltsége

  • LCD TV

Fontos megjegyzés

Bejelentkezés: 08:00-13:00 között
Kijelentkezés: 08:00-13:00 között

Gyakran Ismételt Kérdések

  • ❓

    Medence elérhető a Cabo Frio House For 12 People Villa kínálatából?

    Igen, a Cabo Frio House For 12 People Villa vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető úszómedencét.
  • ❓

    A Cabo Frio House For 12 People Villa biztosít konyhát?

    A Cabo Frio House For 12 People Villa felszereltségéhez tartozik egy konyha.
  • ❓

    Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a nyaraló vendégei vagyunk?

    Cabo Frio nevezetességei közé tartozik a Japán-sziget és a Beach-i kézműves piac, amelyek 6 km-re, illetve 7 km-re találhatók a nyaraló területétől. Ezenkívül a Forte-part (7 km) szintén ajánlott a látogatásra.

Részletek és árak



A szabad szobák ellenőrzéséhez kérjük, adja meg, hogy mely napokon kíván ott tartózkodni!

Fotógaléria

Visszajelzés

Tartózkodás részletei

Az Ön értékelése

Borzalmas Nagyszerű

Kapcsolat



Foglalás
2026-10-22
2026-10-23

Maximum 30 napos időszakra lehet foglalni. Kérjük, adjon meg más napokat.

Köszönjük, hogy feliratkozott
Bezár
Jogkör
  • Adatvédelem
Cégünk
Cabo Frio House For 12 People Villa, Brazília

Rua Fernando De Noronha, 363, Jardim Esperanca, Cabo Frio, Brazília

Maradjon naprakész

Amennyiben feliratkozik hírlevelünkre, elsőként tájékozódhat legfrisebb híreinkről és ajánlatainkról.

Online szállásfoglalás

Kapcsolat

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved